Registrace

Registrujete se na Absolventský večer VŠE 9. listopadu 2019.

Cena vstupného je 500 Kč na osobu.
Cena sníženého vstupného je 800 Kč pro 2 osoby. (Druhá osoba musí být v rámci registrace uvedena jako doprovod, viz "Chci objednat vstupenku pro doprovod"). Prosíme zaměstnance, za které hradí vstupné fakulta, aby se zde neregistrovali. Obrátit se můžete na děkanát do 24. října.

Členové Klubu absolventů mají nárok na volné vstupné pro sebe i doprovod. Více informací o Klubu absolventů získáte na webu absolventi.vse.cz. Klub absolventů je placená nadstavba, do které se muže zaregistrovat každý absolvent po zaplacení poplatku 800 Kč na akademický rok.


Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

 
 

Údaje o doprovodu

 
 
 
Prosíme zaměstnance, za které hradí vstupné fakulta, aby se zde neregistrovali. Obrátit se můžete na děkanát do 24. října.
 

Svou registrací uděluji souhlas s poskytnutím výše uvedených osobních údajů pro potřeby Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích útvarů, a to za účelem mého dalšího oslovování v rámci spolupráce. Veškerá osobní data budou chráněna v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou.